NewsPiłka Nożna

Łukasz Sekulski piłkarzem Wisły Płock!

Łukasz Sekulski, który rozstał się z Łódzkim Klubem Sportowym dwa tygodnie temu, podpisał kontrakt z nowym klubem. Dzisiaj został ogłoszony piłkarzem ekstraklasowej Wisły Płock, z którą związał się umową ważną do 2023 roku.

Jeszcze przed odejściem Sekulskiego z Łódzkiego Klubu Sportowego spekulowano, że może trafić ponownie do Wisły Płock, choć w gronie klubów nim zainteresowanych był również ligowy rywal ŁKS-u, Korona Kielce, oraz drugoligowa Stal Rzeszów.

Dzisiaj, po siedmiu latach rozłąki Sekulski wraca do swojego macierzystego klubu, z którym związał się umową do 30. czerwca 2023 roku.

O wyjściową jedenastkę u trenera Macieja Bartoszka Sekulski będzie musiał walczyć m.in z Mateuszem LewandowskimPatrykiem Tuszyńskim oraz Marko Kolarem, który wrócił do Ekstraklasy po dwóch latach pobytu w Holandii.

Fot. Wisła Płock


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119