Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Przegląd prasy przed meczem z Górnikiem Zabrze

Po zeszłotygodniowym meczu domowym z Lechem Poznań, tym razem „Rycerze Wiosny” w wyjazdowym starciu zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Dla ŁKS-u będzie to mecz o zachowanie szans na utrzymanie w ekstraklasie. W oczekiwaniu na sobotnie spotkanie rzućmy okiem o czym w ostatnich dniach w kontekście meczu pisała prasa. 

ŁKS TV

Przed meczem Górnik Zabrze – ŁKS 

Express Ilustrowany 

Górnik podejmuje ŁKS. Rewelacja wiosny na drodze piłkarzy ŁKS

ŁKS staje przed piekielnie trudnym wyzwaniem. Drużyna prowadzona przez trenera Jana Urbana to niekwestionowana rewelacja rundy wiosennej ekstraklasy. Jeśli brać po uwagę tylko ten etap sezonu, to śląski zespół znajduje się na szczycie tabeli krajowej elity. Zabrzanie zdobyli 22 punkty w 10 meczach (na 30 możliwych), a ich bilans to 7 zwycięstw, jeden remis i dwie porażki.

Cały artykuł TUTAJ 

Dziennik Łódzki 

Przed meczem ŁKS z liderem. Współwłaściciel ŁKS Dariusz Melon mówi: Niczego nie żałuję

Współwłaściciel klubu Dariusz Melon opowiadał o ŁKS w panelu dyskusyjnym #EŁKSApomoc prowadzonym przez Piotra Andrzejczaka z Radia Łódź. – Ja nadal jestem pełen entuzjazmu – mówił Dariusz Melon. – Niczego nie żałuję. Skala wyzwań jest tutaj olbrzymia. Z pozycji kibica wszystko wydaje się prostsze, ale ja mogę powiedzieć, że tak nie jest. W ŁKS jest mnóstwo zagadnień, mnóstwo tematów, mnóstwo pracy. Sytuacja jest bardzo zmienna.

Cały artykuł TUTAJ 

Gol24

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – ŁKS Łódź? Transmisja w telewizji oraz stream w internecie

Do bezpiecznej pozycji ŁKS traci aż 11 „oczek” i ciężko sobie wyobrazić, by mógł odrobić tę stratę w ciągu zaledwie pięciu spotkań. Łodzianie mieli dobry momentu w pierwszej połowie marca. W 3 meczach zdobyli aż 7 punktów i wiara w utrzymanie wróciła. Jednak strata do drużyn wciąż walczących o pozostanie w lidze okazuje się już zbyt duża. Jesienią Górnik rozbił w Łodzi drużynę ŁKS-u aż 5:0. Do przerwy zabrzanie prowadzili skromnie, po trafieniu Michala Siplaka. Jednak w drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał i do siatki gospodarzy trafiali Kryspin Szcześniak, Damian Rasak oraz dwukrotnie Daisuke Yokota.

Cały artykuł TUTAJ 

Dziennik Łódzki

ŁKS Łódź kończy grę w elicie. Będzie wielkie wietrzenie szatni

Nowy wiceprezes klubu Robert Graf wyjawił niedawno, że z klubem może się rozstać aż 13 piłkarzy. Ośmiu kończą się umowy, a wolną rękę w szukaniu nowych pracodawców dostać ma z kolei pięciu graczy. Jednocześnie klub prowadzi już rozmowy z ich ewentualnymi następcami. Cel ŁKS na sezon 2024/2025 może być bowiem tylko jeden – powrót na piłkarskie salony.

Cały artykuł TUTAJ 

Sportowy24

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – ŁKS Łódź? Transmisja w telewizji oraz stream w internecie

Transmisję z meczu Górnik Zabrze – ŁKS Łódź od godziny 15:00 będzie można obejrzeć tylko na kanale Canal+ Sport 3. Rywalizację skomentują Marcin Rosłoń i Kamil Kosowski. Arbitrem spotkania będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy. Natomiast w wozie VAR zasiądą Jarosław Przybył oraz Marcin Boniek. Dostęp do płatnego streamu z meczu Górnik Zabrze – ŁKS Łódź w aplikacji Canal+ Online.

Cały artykuł TUTAJ 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119