Kibice

Dołącz do oficjalnej ligi ŁKSFans w Fantasy 1 Lidze!

Wraz z początkiem nowego sezonu rusza popularna gra dla kibiców piłkarskich – Fantasy 1 Liga. Stwórz swój skład, dołącz do oficjalnej ligi ŁKSFans i rywalizuj z innymi kibiciami Łódzkiego Klubu Sportowego!

Dla kibiców „Rycerzy Wiosny” tego typy gry nie są niczym nowym. Tak jak i przed poprzednim sezonem zapraszamy wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego do zmierzenia się z innymi menadżerami w popularnej Fantasy 1 Lidze.

Gra polega na stworzeniu drużyny składającej się z 15 zawodników ze wszystkich klubów Fortuna 1 ligi. Na podstawie realnych rozgrywek, każdy gracz zdobywa punkty, między innymi za: występ w meczu, gola, asystę czy czyste konto. Po każdej ligowej kolejce punkty są automatycznie dodawane do tabeli, która na koniec rundy jesiennej rozstrzygnie całą zabawę.

Przygodę z Fantasy 1 Ligą możecie zacząć klikając w ten LINK. Redakcja ŁKSFANS przygotowała dla kibiców biało-czerwono-białych specjalną ligę. Zachęcamy do dołączenia. Kod ligi to: d99ff953.