Kibice

Relacja z wyjazdu do Głogowa

W Głogowie na drugim wyjeździe w sezonie melduje się 170 kiboli ŁKS-u.

WYJAZD DO GŁOGOWA
Drugim w tym sezonie naszym wyjazdem była wyprawa do Głogowa, gdzie pierwszy i ostatni raz byliśmy 4 lata temu, zaś dwie nasze kolejne wyprawy tam zostały storpedowane przez covid. Niestety liczba biletów jakie dostaliśmy była mała, bo tylko 170 sztuk i w tylu stawiliśmy się w Głogowie, w tym 10 fanów Lecha. Dodatkowo 3 osoby nie weszły na mecz. Na sektorze powiesiliśmy flagę „Troublemakers”, flagi z pozdrowieniami dla: „Wojtasa”, „Paszola”, „Antona”, „Marcinka”, „Szadka” oraz flagę Lecha „Grunwald”. Na meczu trochę obustronnych wymian „uprzejmości” poza tym cieszy gra naszych piłkarzy, gdzie mimo nerwowej końcówki udaje się wywieźć z Głogowa 3 punkty. Po meczu oczywiście nie obyło się bez wspólnego świętowania wygranej.
Podróż w obie strony spokojna.