Oceny po meczu z Puszczą Niepołomice

Po dwóch bramkach w pierwszych minutach meczu piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego pokonali w minioną środę Puszczę Niepołomice 2:0. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ocenami po tym meczu.

Dawid Arndt: Wrócił do bramki ŁKS-u po jednomeczowej nieobecności i zagrał bardzo dobre zawody. Przy znacznej większości interwencji popisywał się spokojem i pewnością siebie, co pozwoliło mu zachować drugie czyste konto w sezonie.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,0

Kamil Dankowski: Jego znakomite trafienie otworzyło wynik meczu, ale w grze Kamila widać było dużo więcej pozytywów. Udane podłączanie się do akcji ofensywnych, a do tego dobra i pewna gra w obronie sprawiły, że był jednym z lepszych piłkarzy na boisku.

Ocena: 8

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,2

Maciej Dąbrowski: Wymiernie pomógł w zachowaniu czystego konta. Przerywał wiele akcji Puszczy, choć po jednej zobaczył żółtą kartkę i w kolejnych meczach będzie musiał uważać.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,8

Nacho Monsalve: Zdrowy Nacho, to pewny Nacho. Nie inaczej było w środę. Nie popełnił żadnego większego błędu i przyczynił się do zachowania czystego konta.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,0

Bartosz Szeliga: Najmniej widoczny z całej linii obronnej, ale doskonale wywiązujący się ze swoich zadań. Kilkukrotnie dobrze podłączył się do akcji ofensywnych, napędzając ataki ełkaesiaków.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,2

Jan Kuźma: Oglądając go w środowym meczu można było się zastanawiać czy to młodzieżowiec, czy doświadczony piłkarz. Nie bał się włożyć nogi i przerwać akcji Puszczy, ale i w ofensywie popisywał się odwagą i dużą pewnością siebie. Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy, mecz Kuźmy w ŁKS.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,25

Mateusz Kowalczyk: Po raz kolejny wychodzi w pierwszym składzie i jest jedną z gwiazd meczu. Odważny, pewny siebie, nieszablonowy w ataku, jak i obronie.

Ocena: 8

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 7,0

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Michał Trąbka: Strzelił bramkę na 2:0 ładnym, instynktownym uderzeniem. Z biegiem meczu jednak przygasał, choć popisał się kilkoma udanymi zagraniami.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,4

Pirulo: Oddał pole popisu kolegom z zespołu i nieco schował się w cień. Kilkukrotnie dobrze pokazywał się w ofensywie, ale nie był głównym aktorem meczu.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,6

Piotr Janczukowicz: Dostał szansę od pierwszej minuty i można powiedzieć, że ją wykorzystał. Walczył, próbował i był aktywny, ale do pełni szczęścia zabrakło jedynie bramki.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 6,0

Kelechukwu Ibe-Torti: Popisał się znakomitą asystą przy bramce na 2:0. Był aktywny, ale wciąż widać u niego wiele niedokładności i niedociągnięć. Takimi meczami może jednak budować swoją formę i pozycję w zespole.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,2

Javi Moreno: Pojawił się na boisku na ostatnie 30 minut i niestety nie była to najlepsza zmiana. Kilkukrotnie wstrzymywał akcje ofensywne, zatrzymując piłkę. Cały czas wydaje się budować jeszcze swoją formę.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,0

Bartosz Biel: Dał bardzo dobrą zmianę. Był aktywny, a w jednej akcji nawet za bardzo. Nie dopilnował linii spalonego i mimo pokonania bramkarza Puszczy, sędzia nie uznał jego trafienia.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,8

Nelson Balongo: Cały czas czeka na swoją pierwszą bramkę w ŁKS-ie, ale wydaje się, że jest jej coraz bliżej. Dobrze pokazywał się w ofensywie i współpracował z kolegami.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,6

Władysław Ochronczuk: Po dwóch meczach spędzonych na ławce rezerwowych wszedł na boisku i pokazał, że cały czas może być ważnym ogniwem drużyny. Zagrał na pozycji numer „8” i był niemalże w każdym miejscu boiska. Zmiana zdecydowanie na plus.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 3,67

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieszko Lorenc: Wszedł na końcówkę meczu na pozycję defensywnego pomocnika i wywiązał się zw swoich zadań bardzo dobrze. Aktywnie tłumił akcje rywali, ale zdarzyło mu się także podłączyć do akcji ofensywnej.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,5

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport