Kibice

Ostatni komunikat przed startem Biegu „Tropem Wilczym”

Już w niedzielę 1 marca 2020 roku, Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego oraz Fundacja Wolność i Demokracja zaprasza na VIII bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej. Zawody odbędą się na dystansach 5 kilometrów oraz symbolizującym datę śmierci ostatniego z Wyklętych dystansie 1963 metrów. Oprócz biegów przewidziane są również inne atrakcje. Odbędą się m.in. inscenizacje historyczne Będzie można również zjeść ciepły posiłek z prawdziwej kuchni polowej!

Mapka biegu głównego dostępna >TUTAJ<

Prosimy o zapoznanie się z treścią poniższej wiadomości w celu sprawnego i komfortowego załatwienia formalności przed wyruszeniem na trasę.

Lokalizacja Biura Zawodów:
Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego  ŁKS (wejście głównymi drzwiami obok recepcji).

Odbiór pakietów startowych:

W sali konferencyjnej mieszczącej się w trybunie stadionu w dniach:
> 28 lutego 2020 r. (piątek) w godzinach 17:00-20:00
/wjazd na teren brama nr 1 od al. Unii (od budowy małej hali)/

> 29 lutego 2020 r. (sobota) w godzinach 10:00-14:00

/wjazd na teren brama nr 1 od al. Unii (od budowy małej hali) /

> 1 marca 2020 r. (niedziela) w godzinach 9:00-10:30

Z uwagi na wyczerpanie limitu zgłoszeń Organizator nie przewiduje możliwości zapisania się na Bieg Towarzyszący oraz Bieg na dystansie 5 km w dniu zawodów.

W celu odebrania pakietów startowych konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości. Osoby, które nie będą mogły zgłosić się do biura zawodów w godzinach jego otwarcia, mogą upoważnić inną osobę, która musi posiadać ze sobą kserokopię dowodu osobistego osoby upoważniającej oraz pisemne upoważnienie. (do pobrania w załączniku)
Po wyznaczonych godzinach Biuro Zawodów nie będzie wydawało pakietów startowych, dlatego uprasza się o jak najwcześniejsze przybycie zawodników.

W godzinach pracy biura zawodów przewidujemy możliwość nabycia 70-80 pakietów startowych (do wyczerpania zapasów).

Miejsca parkingowe:

Przygotowaliśmy dla Państwa ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, stąd gorąca prośba o zostawianie swych pojazdów na terenie parkingu przy Dworcu Łódź Kaliska, bądź pod „Falą”. Parking będzie zlokalizowany również przed stadionem Łódzkiego Klubu Sportowego (wjazd od Al. Unii – koszt 5 zł). Miejsca parkingowe znajdują się również na placu należącym do Urzędu Miasta Łodzi Delegatura Łódź-Polesie (ul. Krzemieniecka 2b) – zlokalizowanym ok 150m od Atlas Areny.

Depozyt:
Depozyt będzie się znajdować w Biurze zawodów. Usługa ta, jest bezpłatna. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione.

Przebieralnie:
Przebieralnie będą zlokalizowane na terenie Stadionu Miejskiego ŁKS (wejście głównymi drzwiami obok recepcji). Punkt gastronomiczny:

Będzie ustawiony w okolicach „Startu”. Każdy uczestnik biegu po przekroczeniu linii mety będzie mógł bezpłatnie skosztować tradycyjną wojskową Grochówkę. Dla osób nieuczestniczących w zawodach przygotowaliśmy możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach.

Harmonogram imprezy:

Biuro zawodów 9:00-11:30

Wydawanie pakietów 9:00-10:30

Grupy rekonstrukcyjne 10:00-13:30

Katering 11:00-14:00

Start biegu towarzyszącego 11:00

Wręczenie Nagród biegu Towarzyszącego 11:30

Start Biegu Głównego 12:00

Wręczenie nagród biegu Głównego 13:00

Zakończenie 14:00