Ufunduj bilet młodemu ełkaesiakowi!

Po sukcesie tegorocznej akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” przyszedł czas na kolejne działanie dla #MłodaArmiaKróla. Jako SK ŁKS chcemy umożliwić uczestnictwo w meczach „Rycerzy Wiosny” dzieciakom spoza Łodzi. A w tym możecie pomóc nam Wy!

Przy okazji każdego domowego meczu ligowego chcemy zapraszać dzieciaki spoza Łodzi, opłacać im bilety i transport, a tym samym zarażać ŁKS-em kolejnych fanatyków. Pierwsza grupa zawita na #StadionKróla już w niedziele podczas meczu z Termaliką.

Każdy chętny możne wspomóc akcje, wpłacając dowolną kwotę na konto: 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy #MłodaArmiaKróla. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.

Sugerowaną przez nas kwotą wpłaty jest 50 złotych – właśnie tyle kosztuje jedno miejsce w autokarze, które przełoży się na kolejnego młodego kibica ŁKS-u. Liczy się jednak każda złotówka, dlatego będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

Ponadto rozpoczęcie akcji wiąże się z rozpoczęciem małej rywalizacji, która potrwa do meczu z Zagłębiem Sosnowiec (30 września). Jeżeli zbierzemy 10 tysięcy złotych, ełkaesiacki Discord zadeklarował wpłatę dodatkowych 5 tysięcy złotych. Wszystko zależy jednak od nas, pokażmy po raz kolejny siłę kibiców ŁKS-u!

Wszystkie ręce na pokład!