Kibice

Podsumowanie Ełkaesiackiego weekendu 31.10 – 02.11

Miniony weekend był dla sekcji Łódzkiego Klubu Sportowego dość mieszany. Od pewnego zwycięstwa piłkarzy, po bolesną porażkę siatkarek. Ponadto rozegrano zaledwie trzy z czterech planowanych spotkań.

Sobota, 31 października

Unia Janikowo – ŁKS Łódź 0:2 – RELACJA

Lider Fortuna 1 Ligi wrócił do gry po przerwie wymuszonej zakażeniami koronawirusem. Podopieczni Wojciecha Stawowego nie mieli jednak problemów z ograniem trzecioligowca i dość pewnie awansowali do 1/8 Fortuna Pucharu Polski.

Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź 1:1 – RELACJA

Starcie na szczycie łódzkiej grupy IV ligi z całą pewnością mogło się podobać. Obie ekipy zagrały jak na lidera i wicelidera przystało, jednak do pełni szczęścia zabrakło jedynie większej ilości bramek. Ełkaesiacy dzięki remisowi wciąż plasują się na pierwszym miejscu, bez ani jednej zanotowanej porażki.

KS Kutno – ŁKS AZS UŁ SG Łódź – ODWOŁANY

Koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego mieli udać się w sobotę do Kutna na kolejny w ciągu 7 dni mecz ligowy. W piątek jednak spotkanie zostało odwołane, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Poniedziałek, 2 listopada

ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Łódź 1:3 – RELACJA

Smutną i bolesną porażkę zanotowały siatkarki ŁKS-u w pierwszych w tym sezonie derbach Łodzi. Nierówna gra, niczym niewymuszone błędy i bycie zwyczajnie tłem dla lepiej dysponowanych rywalek – chyba tak w skrócie można opisać to spotkanie.