Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 23-24.10

To był kolejny niemal idealny weekend w wykonaniu sportowców wszystkich sekcji Łódzkiego Klubu Sportowego. I wcale to nie derby przyniosły nam najwięcej emocji!

Sobota, 23 października

ŁKS MSMS Łódź – SMS PZKOSZ II Łomianki 80 – 74 – RELACJA
(2 liga koszykarek)

Po pełnym dramaturgii meczu do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, którą ełkaesianki zapewniły sobie na trzy sekundy przed końcem meczu. W decydującej fazie nieco więcej spokoju zachowały właśnie koszykarki ŁKS-u, które wgrały dzięki temu drugi mecz w tym sezonie!

Unia Skierniewice – ŁKS II Łódź 1:1
(3 liga)

W Skierniewicach działo się sporo, ale tylko w pierwszej połowie. Trzy rzuty karne – dwa trafione i jeden obroniony przez Michała Kota rozstrzygnęły mecz.

ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:0
(Klasa Okręgowa Łódź)

Nie zatrzymują się piłkarze trzeciej drużyny ŁKS-u. Łodzianie pokonali kolejnego ligowego rywala i awansowali na fotel lidera ligi okręgowej!

ŁKS Commercecon Łódź – Pałac Bydgoszcz 3:0 – RELACJA
(TAURON Liga)

Mecz bez historii. „Łódzkie Wiewióry” prowadziły od początku do końca i wygrały pierwszy domowy mecz w tym sezonie!

Niedziela, 24 października

TSK Roś Pisz – ŁKS Coolpack Łódź 71:109
(2 liga koszykarzy)

Co tu dużo mówić, koszykarze idą „od miasta do miasta…”. A czy po awans? Z taką formą, jaką ełkaesiacy prezentują na początku sezonu nie jest to wykluczone!

Widzew – ŁKS Łódź 2:2 – RELACJA
(Fortuna 1. Liga)

Ależ to był mecz! Działo się na boisku, działo się na trybunach, ale do pełni szczęścia zabrakło jedynie utrzymania prowadzenia przez 10 minut dłużej.