Młodzi, latajcie na ŁKS! – WIELKA AKCJA STOWARZYSZENIA KIBICÓW ŁKS

4 września odbyła się wielka akcja skierowana do uczniów szkół podstawowych, zorganizowana przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS oraz klub piłkarski ŁKS. Do dzieci trafiły tysiące zeszytów, długopisów, opasek oraz wejściówek na mecz ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok. Młodzi, latajcie na ŁKS!

   

Jako kibice ŁKS stanęliśmy na wysokości zadania, wychodząc z akcją „Młodzi, latajcie na ŁKS” do uczniów wracających w poniedziałek do szkół. Skala akcji jest ogromna. Nigdy w historii Łódzkiego Klubu Sportowego działania nie były aż tak duże. Chcemy, żeby młodzież zaczęła się identyfikować z naszym klubem, a w przyszłości dzięki temu pojawiła się na stadionie Króla!

 

Dla uczniów przygotowaliśmy 8500 dedykowanych zeszytów, 4000 długopisów, 3600 opasek, 500 smyczek i mnóstwo vlepek. Oprócz tego, młodzi otrzymali 6000 voucherów na ekstraklasowe spotkanie ŁKS-u z Jagiellonią, aby zachęcić ich do latania na ŁKS!

Tak, jak powiedzieliśmy, skala tegorocznej akcji jest ogromna. Uśmiechy dzieciaków w szkołach w całym województwie wynagrodziły przedstawicielom Stowarzyszenia Kibiców przygotowywanie podarunków, jak i mobilizacje pod szkołami. Podczas rozdawania prezentów kibicom towarzyszyli piłkarze i koszykarki spod herbu przeplatanki.

Przypominamy o tym, że w kasach biletowych przy al. Unii możecie już wymieniać vouchery na bilety. Młodzi, latajcie na ŁKS!