Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 09-10.10

To był słodko-gorzki weekend z ŁKS-em w tle. Większość drużyn przegrała swoje spotkania, jednak w każdej z tych porażek można znaleźć powody do radości.

Piątek, 08.10

Developres Bella Dolina Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2
Relacja: LINK

Po dwóch meczach nowego sezonu TAURON Ligi możemy stwierdzić jedno – maszyna trenera Michala Maska dopiero się rozkręca, a stać ją na wiele. „Łódzkie Wiewióry” w meczu z wicemistrzyniami Polski prezentowały się dużo lepiej niż w starciu z Radomką, na co złożył się kolejny tydzień wspólnych treningów. Finalnie zabrakło jednak happy endu.

Sobota, 09.10

ŁKS Łódź – Polonia Warszawa 1:2

Młodzi ełkaesiacy z drużyny CLJ U15 pokazali w sobotę dużą dozę walki i charakteru. Ostatecznie zabrakło im jednak jednej bramki, żeby zdobyć chociaż punkt z faworyzowaną drużyną stołecznej Polonii.

Lech Poznań – ŁKS Łódź 5:1
Relacja: LINK

Mecz bez większej historii. Lech pewnie wygrał sparing i udowodnił, że jest aktualnie najlepszą drużyną w kraju. W ekipie „Rycerzy Wiosny” zagrało z kolei kilku kontuzjowanych ostatnio zawodników.

ŁKS II Łódź – GKS Wikielec 2:2
Relacja: LINK

Gra do końca – zdecydowanie to można było oglądać w sobotę w ośrodku przy ul. Minerskiej. Biało-czerwono-biali długo prowadzili i wydawało się, że finalnie zainkasują następny w tym sezonie komplet punktów. Goście zdołali jednak wyrównać w ostatniej sekundzie meczu, przez co łodzianie stracili dwa punkty.

ŁKS III Łódź – UKS SMS Łódź  4:0

Dzień przy Minerskiej ŁKS III zakończył pewnym zwycięstwem w małych derbach z SMS-em. Zwycięstwo pozwoliło ełkaesiakom wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli, przy dwóch punktach straty do lidera.

Niedziela, 10.10

Legia II Warszawa – ŁKS Coolpack Łódź 74:104
Relacja: LINK

Ponowna dominacja i pewna gra. Koszykarze ŁKS-u po raz drugi w tym sezonie wygrali spotkanie z dużą przewagą i po raz kolejny przebili barierę 100 punktów. To jest bardzo dobry początek sezonu!