Kibice

Kibice spotkali się z piłkarzami przed meczem z Zagłębiem Lubin

Dzisiaj przed treningiem odbyła się rozmowa piłkarzy z przedstawicielami kibiców, którzy zaniepokojeni dotychczasową postawą zawodników postanowili poszukać przyczyn porażek i zmotywować graczy do cięższej pracy podczas ostatnich meczów sezonu.

W środę zaniepokojeni kibice pojawili się przed treningiem na wcześniej umówionym spotkaniu z piłkarzami. Padły pytania o przyczyny słabszej postawy na boisku i zarzuty dotyczące ambicji i determinacji samych piłkarzy. W dialog z kibicami weszli Arkadiusz Malarz oraz Maciej Dąbrowski, którzy próbowali wytłumaczyć w czym leży problem. Zapewnili też, że całej drużynie bardzo zależy na godnej postawie w ostatnich meczach i przełamaniu impasu, którego i oni mają dość. Zgodnie obiecali, że zrobią wszystko by nie powtórzyły się już takie mecze jak z Jagiellonią czy Śląskiem.

Głos zabrał także szkoleniowiec Wojciech Stawowy, który dużą część winy wziął na siebie. Powiedział jednak, że jemu też bardzo zależy na „odwróceniu złej karty” i wierzy, że dotrze do piłkarzy. Zapewnił, że dopilnuje by w szatni panowała dyscyplina, prosząc jednocześnie o kredyt zaufania w stosunku do swojej osoby i pracy, jaką niedawno zaczął wykonywać.

Postawa piłkarzy, przekonała nas, by dać tej drużynie nasze poparcie. Bacznie będziemy przyglądać się postawie zawodników na boisku i liczymy, że ich słowa zamienią się w czyny. Nie oczekujemy niczego więcej niż zapierdalania przez 90 minut, dumnie reprezentując przeplatankę na piersi!

Ambicja walka, bo w sercu jest PRZEPLATANKA!