Kibice

Relacja z wyjazdu do Białegostoku

W Wielką Sobotę na mecz do Białegostoku rusza 470 fanatyków ŁKS-u.

30.03.2024 r. Jagiellonia Białystok-ŁKS ŁÓDŹ

W Wielką Sobotę przyszło nam ruszyć na kolejną wyprawę w tym sezonie. Kierunek: Podlasie. Zbiórka jak zawsze na ŁKS-ie skąd ruszyliśmy w sile jednego autokaru, busów i aut. Droga do Białegostoku spokojna, jedynie niedaleko miejsca docelowego psy urządziły swoją standardową procedurę czyli spisywanie i trzepanie aut.

Na stadionie Jagiellonii pojawiliśmy się w 470 osób. Na sektorze zawisły flagi „Reprezentacja Łodzi”, „Awanturnicy” oraz PDW dla Łukasza, „Kuli” i „Bastka”.  

Piłkarze po ostatnich udanych meczach tym razem polegli z kretesem kończąc ten mecz z bagażem aż 6 bramek. Mimo tego po meczu jak podeszli pod nasz sektor, poleciało „czy wygrywasz czy nie”. Po jakimś czasie otworzyli bramy i ruszyliśmy w drogę powrotną do Łodzi, która również przebiegła spokojnie.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119