Piłka Nożna

Trzech zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego w najlepszej jedenastce marca!

W tygodniku Piłka Nożna w najlepszej jedenastce marca PKO BP Ekstraklasy znalazło się aż trzech zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego! Wyróżnieni zostali Aleksander Bobek, Husein Balić oraz Dani Ramirez.

We wtorkowym wydaniu tygodnika Piłka Nożna została wybrana jedenastka miesiąca. Tym razem zostało wyróżnionych trzech zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego. Nie mogło zabraknąć naszych strzelców, którzy w marcu zdobyli po dwie bramki, czyli Husein Balić (dwie bramki z Puszczą Niepołomice) i Dani Ramirez (z rzutów karnych w meczu z Puszczą i Rakowem Częstochowa). Redaktorom nie uszła również uwadze dobra postawa naszej defensywy. W bramce najlepszej jedenastki znalazł się Aleksander Bobek. Przy dwudziestu celnych strzałach na bramkę i xG 7,39 nasz młodzieżowiec wpuścił tylko trzy bramki. W rubryce dublerów znalazł się obrońca –  Rahil Mammadov

Dodatkowo autor tekstu, dziennikarz Paweł Gołaszewski wybrał najlepszego trenera miesiąca. Na to miejsce zasłużył nie kto inny jak Marcin Matysiak, który po przejęciu zespołu zdobył siedem punktów w pięciu spotkaniach, zaliczył dwa zwycięstwa pod rząd, a zespół pod jego dowództwem wygrał swój pierwszy mecz na wyjeździe od ponad roku!

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport