Fortuna Puchar PolskiPiłka NożnaWypowiedzi

Arkadiusz Malarz: Podnosiliśmy się po każdym straconym golu

Tuż po ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski z Legią Warszawa przed kamerą Polsatu Sport staną kapitan ŁKS-u – Arkadiusz Malarz. Zdaniem doświadczonego bramkarza po spotkaniu można dopatrzyć się dość znaczących pozytywów.

O straconych bramkach:
– Straciliśmy bramki dość przypadkowo. Pierwszą – po rykoszecie. Drugą – sami sobie zagmatwaliśmy. Trzecią – też. Podnosiliśmy się jednak po każdym straconym golu. Nieźle to wyglądało. Szkoda, zabrakło niewiele do wyrównania. Ale uznajemy wyższość Legii.

O formie we wtorkowym meczu:
– Dobry prognostyk w walce o powrót do ekstraklasy? Wiadomo, wiemy, jaki mamy cel. Cieszy, że wróciliśmy do grania, chociaż myślę, że warunki nie są takie, jakich byśmy wszyscy oczekiwali. Ale, z drugiej strony, nie ma co narzekać. Za tydzień-półtora tygodnia rozpoczynamy zmagania ligowe, zmierzymy się w zaległym meczu z GKS-em. Trzeba się przygotowywać do grania