Ogólnopolskie oświadczenie kibiców ws. SLO

W związku z ostatnimi działaniami władz klubów, a także sytuacją która miała miejsce w Śląsku Wrocław publikujemy treść oświadczenia wypracowanego i wydanego przez kibiców z całej Polski.

OŚWIADCZENIE

W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń które miały miejsce we Wrocławiu, jako środowisko kibiców w Polsce, chcemy stanowczo zaprotestować wobec niezrozumiałej oraz absurdalnej decyzji którą podjęto w klubie Śląska Wrocław o zwolnieniu jednego z najdłużej pracujących SLO w Polsce – Przemka Piwowarskiego, koordynatora do spraw kontaktu z kibicami w Śląsku Wrocław.

Pamiętajmy, że stanowisko zostało powołane do budowania relacji między klubem, a kibicami nie tylko Śląska, ale również z innych drużyn, natomiast na ten moment owa sytuacja pokazuje, że dla Klubu te relacje nie są istotne, a władze klubu działają wyraźnie pod presją polityczną.

Przemek stał się ofiarą rozgrywek politycznych wewnątrz klubu co jest niedopuszczalne oraz wyraźnie pokazuje ze nie wszyscy w Polsce zrozumieli role SLO w klubie piłkarskim. Mamy nadzieję, że Zarząd Śląska Wrocław jeszcze raz poważnie zastanowi się nad decyzją która została podjęta i przywróci ODPOWIEDNIĄ OSOBĘ, na odpowiednie miejsce.

Kibice