Kibice

Dwa sold outy w tydzień? Łódź Sport Arena coraz bardziej zapełniona!

Wyprzedanie Stadionu Króla na mecz z Wisłą Kraków stało się faktem. Biletów na hit rudny wiosennej już nie kupicie. Wiele wskazuje na to, że jesteśmy w stanie wyprzedać AŻ DWA mecze na przestrzeni jednego tygodnia. Na pierwszy mecz finału mistrzostw Polski siatkarek z każdą godziną zostaje coraz mniej biletów!

Wyprzedanie Stadionu Króla na tydzień przed meczem bez wątpienia jest wielką sprawą. Wszystkie dostępne bilety na długo przed pierwszy gwizdkiem rozeszły się pierwszy raz od… meczu z Lechem Poznań w PKO BP Ekstraklasie. Ale nie jednym wyprzedanym meczem ŁKS żyje…

W środę ŁKS Commercecon zagra w pierwszym meczu finałowym mistrzostw Polski z Developresem Rzeszów. Bilety są w sprzedaży już od kilku dni i wiele wskazuje na to, że może ich zabraknąć! Na trzy dni przed spotkaniem w sprzedaży zostało jeszcze ok. 400 wejściówek.

A o tym, że wypełniona i fanatycznie dopingującą hala potrafi ponieść do wielkich rzeczy nikogo przekonywać nie trzeba. Wystarczy spojrzeć na m.in. pierwsze w tym sezonie derby Łodzi i absolutne święto siatkówki, jakie sprawiła zapełniona hala.

WSZYSCY NA HALĘ!