Kibice

Wielka fiesta na zakończenie urodzin Łodzi

Już w najbliższy poniedziałek, 31 lipca na Stadionie Króla dojdzie do bardzo ciekawego wydarzenia. Klub organizuje spotkanie z piłkarzami, połączone z prezentacją zespołu.

Pośród wielu atrakcji jakie mają nam do zaoferowania organizatorzy, będzie m.in. możliwość spotkania z zawodnikami beniaminka PKO Ekstraklasy. Partner techniczny klubu, firma R-GOL, zapewnia, iż nagrody, w organizowanych przez nich w ten dzień konkursach,  zadowolą nawet najbardziej wybrednych kibiców. Piknik będzie idealnym mementem do zakupu koszulek meczowych sezonu 2023/24. Tak więc Armio Króla – do zobaczenia w poniedziałek. 

Harmonogram spotkania pod „przeplatanką”:

17:00 – otwarcie strefy R-GOL i Adidas

18:00 – początek prezentacji zawodników i sztabu szkoleniowego 

od 19:08 – czas na zdjęcia i autografy

20:00- koniec imprezy

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119