Wracamy na podium! Pałac Bydgoszcz – ŁKS 1:3

W zaległym meczu 16. kolejki TAURON Ligi siatkarki spod herbu przeplatanki pokonały Pałac Bydgoszcz 3:1 I tym samym wskoczyły na trzecie miejsce w tabeli. Najlepszą zawodniczką tego spotkania została ogłoszona Valentina Diouf

Pierwszy set przebiegał ze zmiennym szczęściem, żadna z drużyn nie mogła zdobyć widocznej przewagi  i szły na wymianę ciosów, dopiero przy stanie 20:20 nastąpił jeden z kluczowych momentów tej części spotkania, ponieważ podopieczne Mirosława Zawieracza udało się zdobyć czteropunktowe prowadzenie i tym samym bardzo przybliżyły się do zakończenia pierwszego seta. Dobrą skutecznością w przyjęciu i ataku mogły popisać się zawodniczki Pałacu w przeciwieństwie do rywalek z łodzi, które popełniały błędy pod siatką co pozwoliło gospodynią wygrać premierową partię 25:21.

W drugiej partii „wiewióry” zabrały się do odrabiania i to one zaczęły od mocniejszego uderzenia jednak gospodynie się nie poddały i set podobnie jak w poprzedniej partii zaczął się robić bardzo wyrównany, każda z drużyn chciała za wszelką cenę zakończyć set na swoją korzyść, jednakże to łodzianki okazały się pod koniec partii bardziej konkretne i to one mogły się cieszyć na koniec, wygrywając 25:23.

Trzeci set tak jak poprzednie był bardzo wyrównany, dopiero przy stanie 12:12 drużyna prowadzona przez Michała Cichego zaczęła tworzyć sobie znaczącą przewagę. Ełkaesiaczki były skuteczne w każdym elemencie, co zaprocentowało wygraniem trzeciej partii 25:18.

„Wiewióry” po wygranym secie zdecydowanie lepiej rozpoczęły kolejny, prowadząc na początku już 5:1, zawodniczki Pałacu próbowały  mimo wszystko odrabiać straty, jednak to ŁKS był bardziej konkretny i to on mogł się cieszyć z wygranej (25:12) mimo słabego początku spotkania. MVP tego spotkania wybrana została po raz drugi z rzędu Valentina Diouf.

Pałac Bydgoszcz– ŁKS Commercecon Łódź 1:3
(25:21; 23:25; 18:25; 12:25)

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119