Ola Wójcik zostaje w ŁKS-ie Commercecon!

Czas na kolejne dobre wiadomości – po Klaudii Alagierskiej i Krystynie Strasz kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź przedłużyła Aleksandra Wójcik! Dla przyjmującej reprezentacji Polski będzie to już trzeci sezon w biało-czerwono-białych barwach.

Karuzela transferowa się kręci, rozmowy trwają, a ich efektem są kolejne podpisane kontrakty. Jedną z Wiewiór, które pozostaną na następny sezon w klubie z alei Unii 2 będzie przyjmująca Aleksandra Wójcik.

Przypomnijmy, że Ola Wójcik karierę rozpoczęła w MKS-ie Świdnica. Potem kontynuowała szkolenie w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZPS Sosnowiec. Z SMS-u w 2013 roku przeniosła do ekipy z Legionowa, a trzy lata później podpisała kontrakt z Muszynianką Muszyna. W małopolskim klubie spędziła dwa lata, a następnie zdecydowała się przeprowadzkę do Łodzi.

Podpisanie kontraktu z ŁKS-em Commercecon okazało się strzałem w „10”. Już w pierwszym wspólnym sezonie odniosła wielki sukces, zdobywając pierwsze w karierze seniorskie mistrzostwo Polski. W sezonie 2019/2020 dołożyła do swojej medalowej kolekcji brązowy krążek MP. Teraz czas na kolejne wyzwania wspólnie z ŁKS-em Commercecon!

– Bardzo cieszę się z przedłużenia kontraktu. To będzie mój trzeci sezon w ŁKS-ie. Poprzednie dwa były najlepszymi w mojej dotychczasowej karierze, co z pewnością ułatwiło rozmowy dotyczące przyszłości. Myślę, że nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że w nadchodzącym sezonie życzę sobie i wszystkim naszym wspaniałym kibicom kolejnego medalu. Z ich wsparciem, a naszą ambicją i walką jestem pewna, że dostarczymy wszystkim wielu kolejnych  niezapomnianych emocji – skomentowała na gorąco Aleksandra Wójcik.

Nie zapomnijmy, że Ola Wójcik to również reprezentantka naszego kraju. Jej świetna postawa w sezonie 2018/2019 zaowocowała powołaniem przez trenera Jacka Nawrockiego na mistrzostwa Europy. Biało-czerwone wywalczyły w tym turnieju wysokie 4. miejsce.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119