Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Kazimierz Moskal odchodzi z ŁKS!

Kazimierz Moskal nie jest już trenerem Łódzkiego Klubu Sportowego. Umowa z doświadczonym szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron. Klub opuszcza również asystent Maciej Musiał. 

Trener Moskal prowadził ŁKS niespełna dwa lata. Z klubem z Alei Unii świętował w 2019 roku awans do Ekstraklasy. W tym sezonie zespół spisuje się poniżej oczekiwań i w momencie zawieszenia rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Za kadencji 53-latka ełkaesiacy rozegrali 64 spotkania. 27 z nich wygrali, 14 zremisowali i 23-krotnie musieli uznać wyższość rywali.

– Odbyliśmy z trenerem Moskalem długą i szczerą rozmowę, podczas której doszliśmy wspólnie do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie zakończenie współpracy w tym właśnie momencie. Na pewno nikt z nas w Łódzkim Klubie Sportowym nie zapomni jednak tych wszystkich radosnych chwil, na czele z fetą po awansie do Ekstraklasy, które wspólnie przeżyliśmy przez ostatnie dwa lata wraz z trenerem Moskalem – podkreśla Tomasz Salski, prezes ŁKS-u.

– Bez trenera Moskala rozwój ŁKS-u od lata 2018 roku z pewnością nie byłby tak dynamiczny. Bardzo dziękujemy trenerowi za ogromną pracę, którą wykonał u nas w klubie i życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.

Dziękujemy trenerze za piękne chwile i życzymy powodzenia w przyszłości. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119