NewsPiłka Nożna

Byli ełkaesiacy: Wychowanek ŁKS zagra w Europejskich Pucharach!

Avghan Papikyan i jego Alashkert Yerevan awansowali w czwartek do Ligi Konferencji Europy. Klub z Armenii był blisko zakwalifikowania się do Ligi Europy, jednak w ostatniej fazie kwalifikacji nieznacznie uległ Rangers Glasgow.

Avghan Papikyan do Alashkertu dołączył latem tego roku z Araratu Erwan. Wychowanek ŁKS-u przeniósł się do Armenii po zakończeniu przygody z Polską. Przygody, która w młodym wieku rozpoczęła się w Łódzkim Klubie Sportowym.

Ormianin urodzony w Łodzi był w trakcie eliminacji do europejskich pucharów ważnym ogniwem swojej drużyny. W eliminacjach do Ligi Mistrzów rozegrał dwa mecze, z kolei w drodze do Ligi Europy rozegrał trzy mecze i zanotował asystę.

Jesienią więc będziemy mogli emocjonować się spotkaniami Ligi Konferencji Europy z udziałem wychowanka Łódzkiego Klubu Sportowego!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119