Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny po meczu z Sandecją Nowy Sącz

Łódzki Klub Sportowy w piątek starł się z Sandecją Nowy Sącz, w ramach 27. kolejki Fortuna 1. Ligi. Łodzianie byli bliscy utraty punktów, po odrobieniu strat przez „Sączersów”, ale w doliczonym czasie gry „Rycerzy Wiosny” uratował młody Mateusz Kowalczyk. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ocenami pomeczowymi.

Marek Kozioł: Mógł zachować się lepiej przy straconej bramce. Poza tym dość pewnie w swoim polu karnym.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,13

Mateusz Bąkowicz: Na plus można zaliczyć mu asystę przy bramce Pirulo, jednak poza tym w ofensywie nie był pomocny. Ciężko przypomnieć sobie jakiekolwiek dośrodkowanie w pole karne Sandecji. W defensywie także nie wyglądał pewnie, był zamieszany w utratę drugiej bramki.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,79

Oskar Koprowski: Szybko otrzymał żółtą kartkę, która sprawiła, że musiał bardziej się pilnować. Później wszedł w dobry rytm meczowy i wyglądał już pewniej, chociaż wydaje się, że mógł lepiej utrzymać linię spalonego przy pierwszej bramce.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,56

Maciej Dąbrowski: Powrócił dowódca defensywy i pokazał, jak bardzo jest ważnym elementem zespołu. Pewniak w obronie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,92

Bartosz Szeliga: Tak, jak sam przyznał w pomeczowym wywiadzie, zawalił ten mecz w obronie dwoma błędami – przy pierwszej i drugiej bramce. Po przesunięciu go na prawą stronę defensywy zagrał świetną piłkę, po której padła zwycięska bramka.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,23

Maksymilian Rozwandowicz: Kolejny mecz, który udowadnia, że ma zwyżkę formy. Pewnie w obronie i rozegraniu piłki w środku pola.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,37

Michał Trąbka: Zagrał nieco gorzej niż w dwóch poprzednich spotkaniach, ale wciąż był to solidny mecz w jego wykonaniu.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,67

Antonio Dominguez: Poprawny mecz Hiszpana, jednak wciąż czekamy na coś „ekstra” w jego wykonaniu. Na kilka dobrych crossowych piłek zdarzały mu się zagrania do nikogo, które napędzały kontrataki Sandecji.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,56

Pirulo: Co tutaj dużo mówić – TOP! Hiszpan nie tylko strzelił pierwszą bramkę, ale i był motorem napędowym ofensywy ŁKS-u od samego początku do końca meczu. Pokazuje także na boisku wybieganie i waleczność, czasem może i zbyt agresywną, przez którą zarobił kolejną żółtą kartkę i jest bliski zawieszenia.

Ocena: 8

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,0

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Kelechukwu Ibe-Torti: Sztab postanowił dać szansę młodzieżowcowi i ten im się pięknie odpłacił. Znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Oprócz tego często wchodził w dryblingi i biegał od linii do linii, choć wciąż widać, że brakuje mu ogrania na pierwszoligowym poziomie i chłodnej głowy, ale ten mecz na pewno pokazał, że zasługuje na miejsce w pierwszym składzie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,22

Ricardinho: Brazylijczyk powrócił na „dziewiątkę” i choć nie strzelił bramki (był blisko, ale odgwizdano spalonego), tak pokazał się dość poprawnie. Szukając sposobów na rozwiązaniu problemów z pozycją napastnika, ten wydaje się obiecujący.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,06

Samu Corral: Nie była to dobra zmiana. Mało wnosił do gry ŁKS-u, a otrzymał od trenera sporo czasu na boisku. Gdyby nie bramka Kowalczyka, sytuacja, którą stworzył młodzieżowiec chwilę wcześniej szybkim wznowieniem z autu, a którą zmarnował Hiszpan bolałaby jeszcze bardziej.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,27

Mateusz Kowalczyk: Kilkukrotnie próbował wiosną i w końcu sztuka strzelenia bramki mu się udała. I to w jakim momencie! Młodzieżowiec zdecydowanie w dobrym stylu wchodzi do seniorskiej piłki, bo poza golem na plus można ocenić jego wkład w konstruowanie akcji ofensywnych przez ŁKS (chociażby szybkie rozegranie rzutu z autu w dość cwaniacki sposób, które mogło skończyć się bramką)

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,83

Maciej Wolski: Mało widoczny, niewiele wniósł po wejściu na murawę.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,42

Adam Marciniak: Wszedł na lewą stronę boiska, umożliwiając Szelidze przejście na prawą stronę defensywy. Próbował dośrodkowywać futbolówkę w pole karne Sandecji i w ten sposób kreować sytuacje dla ŁKS-u.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,07

Stipe Jurić: Otrzymał dosłownie kilka minut od sztabu i pokazał, że może warto postawić na niego w większym wymiarze czasowym. Dobrze się ustawił, miał wyczucie i wywalczył piłkę po dośrodkowaniu Szeligi, wykorzystując błędy rywali, po czym mądrze zgrał ją do lepiej ustawionego Kowalczyka.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,71

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119