Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie. Radaszkiewicz z nowym kontraktem!

Maciej Radaszkiewicz zostaje na dłużej w Łódzkim Klubie Sportowym. Kontrakt napastnika biało-czerwono-białych został przedłużony o kolejny sezon.

Poprzednia umowa 24-latka wygasała po zakończeniu obecnych rozgrywek. Teraz jest już pewne, że Radaszkiewicz będzie zawodnikiem „Rycerzy Wiosny” przynajmniej do 30 czerwca 2023 roku, bo właśnie do tego czasu związał się nowym kontraktem.

Napastnik w tym sezonie rozegrał 13 spotkań, w pierwszym zespole ŁKS. Zdobył w nich trzy bramki. Maciek trafiał do siatki również w drugiej drużynie. W III lidze pokonywał bramkarzy rywali czterokrotnie.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119