Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Carlos Moros Gracia piłkarzem meczu z Widzewem

Carlos Moros Gracia został wybrany przez czytelników ŁKSFANS, najlepszym zawodnikiem ełkaesiaków w meczu z Widzewem. Hiszpański obrońca uzyskał 41% głosów. 

Defensor ŁKS na stałe wskoczył do wyjściowego składu za Macieja Dąbrowskiego i po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony. Jego pozytywny występ docenili też kibice, którzy oddali 41% swoich głosów na Carlosa.

Kolejne miejsca w głosowaniu zajęli Pirulo (37%) oraz Ricardinho (11%).

To już trzecie z rzędu wyróżnienie dla stopera z Hiszpanii. Carlos Moros zgarnął tytuł „Piłkarza meczu”, także za występ z GKS-em Tychy i Odrą Opole.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119