Sporty Walki

Sobota pełna wrażeń. Cztery walki ełkaesiaków jednego dnia!

Sobota będzie bardzo emocjonującym dniem dla wszystkich kibiców MMA. Aż czterech wojowników Łódzkiego Klubu Sportowego stoczy dzisiaj swoje pojedynki. W grę wchodzi tylko jeden rezultat!

Dwóch na Contrze

Aż dwóch naszych reprezentantów wystąpi na gali Contra MMA. I będą to dwa najwyżej zestawione pojedynki na karcie walk! Jako pierwszy swój zawodowy debiut zaliczy „Bergi„. Ełkaesiak ma za sobą dobrą passę i w sobotę poszuka czwartego zwycięstwa z rzędu. po drugiej stronie oktagonu stanie debiutant – Adam Gielata – i wydaje się, że zdecydowanym faworytem tego starcia będzie nasz zawodnik.

walce wieczoru gali wystąpi z kolei „Ogór”. Kuba również poszuka przedłużenia serii i odniesienia trzeciego zawodowego zwycięstwa. Jak mogliśmy przekonać się w jego poprzednich walkach – potencjał ku temu zdecydowanie jest. Rywalem ełkaesiaka będzie Mateusz Białas, który miał już okazję przegrać z reprezentantem biało-czerwono-białych. Na gali HFO w walce o pas mistrzowski Białas przegrał z Patrykiem Radoniem, a dziś zadebiutuje w zawodowym MMA.

”Jasiu” międzynarodowo

Będzie też międzynarodowo! O piąte zwycięstwo z rzędu powalczy „Jasiu”. Ełkaesiak po chwilowym zastoju federacji Armia Fight Night szukał możliwości do stoczenia walki i znalazł ką na Cyprze. Podczas gali CGC3 nasz zawodnik zmierzy się z Karlenem Minasianem. Ukrainiec może poszczycić się bilansem 4-2, ale do dzisiejszego starcia podejdzie po porażce odniesionej w sierpniu ubiegłego roku. Walka będzie co-main eventem gali!

Powrót „Gregorego”

W sobotę swoje umiejętności pokaże także „Gregory”. Ełkaesiak wraca do oktagonu po dobrej walce na „Wotore”, szukając dziś rozpoczęcia zwycięskiej serii. Mateusz pojawi się na gali MMA Maximus Warriors, która już raz była szczęśliwa dla wojownika spod herbu Przeplatanki – tam swój zwycięski marsz rozpoczął „Ogór”. „Gregory” zawalczy z debiutantem – Maciejem Andrzejewskim, a pojedynek będzie jednym z głównych tego wieczora.  

Panowie, życzymy przede wszystkim dobrej zabawy, idziecie po swoje! Ambicja i walka, bo w sercu jest Przeplatanka!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119