Sporty Walki

Obronić pas. „Bomba” walczy na Brave 77!

Jedyny ełkaesiak z mistrzowskim pasem stanie przed przed zadaniem pierwszej obrony swojego tytułu. Na gali Brave 77 „Bomba” zawalczy z przeciwnikiem, z którym miał spotkać się już pół roku temu.

Od powrotu do oktagonu w lipcu 2021 roku „Bomba” jest jak dotąd niepokonany. Co więcej, z czterech stoczonych walk, tylko jedna wyszła poza pierwszą rundę. Powiedzieć więc, że ełkaesiak prezentuje ostatnio wysoką formę, to jak nie powiedzieć absolutnie nic.

W październiku ubiegłego roku reprezentant Konstantynowa w zaledwie półtorej minuty pokonał Ismaila Naurdieva, czym zapewnił sobie mistrzowski pas wagi super półśredniej. W czerwcu tego roku „Bomba” miał stanąć przed pierwszą obroną tytułu, ale z uwagi na kontuzję Kamala Magomedova pojedynek został odwołany. 

Tym razem Rosjanin zdołał przygotować się do walki bez utrudnień i już dziś sprawdzi formę naszego wojownika w oktagonie. Z całą pewnością nie będzie to łatwa przeprawa dla Marcina. Magomedov w zawodowym MMA może pochwalić się bilansem 10-0-0, a ostatni raz musiał uznać wyższość rywala… w połowie 2017 roku, jeszcze jako zawodnik amatorski.

Pewne jest więc to, że czeka nas bardzo ciekawa walka, z miejmy nadzieję, szczęśliwym finałem. Gala Brave 77 rozpocznie się we wtorek o godzinie 16, a pełną transmisję oglądać można za darmo na YouTube. Walka „Bomby” będzie przedostatnim pojedynkiem na karcie.

„Bomba” – ambicja i walka!