Siatkówka

Zdolna juniorka zastąpi Krystynę Strasz!

Z uwagi na uraz, którego nabawiła się Krystyna Strasz, sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon Łódź miał do dyspozycji zaledwie jedną libero. Dziś klub poinformował jednak, że zastępczynią Krysi będzie Wiktoria Lach.

Krystyna Strasz doznała urazu kości jarzmowej. Wymagał on przeprowadzenia zabiegu, po którym libero będzie musiała pauzować przez kilka tygodni. Na szczęście sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon nie musiał szukać daleko. W juniorskim zespole gra bowiem Wiktoria Lach i to właśnie jej umiejętności docenił duet trenerski Łódzkich Wiewiór.

Wiktoria Lach to kolejna juniorka, która otrzyma szansą gry z pierwszym zespołem. Swoje umiejętności z seniorkami szlifuje drugi sezon Oliwia Laszczyk, sztab szkoleniowy może również zawsze liczyć na Natalię Dróżdż, która na co dzień występuje w zespole młodzieżowym.

Wiktoria trenuje z pierwszą drużyną od tygodnia, a mecz z Jokerem Świecie będzie pierwszym, w którym założy seniorską koszulkę meczową.

fot/źródło – ŁKS Commercecon Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119