Siatkówka

Zmazać plamę po Bielsku. Wiewióry podejmą Jokera

Kolejna niedziela, kolejny mecz „Łódzkich Wiewiór”! Po zeszłotygodniowej porażce w Bielsku-Białej tym razem Ełkaesianki zmierzą się z ligowym beniaminkiem.

Zanotowana w poprzednią niedziele porażka w meczu z BKS-em Bielsko-Biała była przerwaniem dobrej serii, którą notowały siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Można ją jednak nazwać jedynie wpadką przy pracy, która zdarza się przecież każdemu.

Dzisiaj Ełkaesianki staną przed szansą na małą rehabilitację za mecz w Bielsku. W Łódź Sport Arenie łodzianki podejmą Jokera Świecie, a więc ligowego beniaminka, który jak dotąd nie radzi sobie najlepiej. Świecianki zajmują dopiero przedostatnie miejsce w ligowej stawce, zdobywając jak dotąd ledwie 7 punktów.

W meczu z Jokerem swoją pierwszą szansę na mecz w seniorskiej drużynie ŁKS-u dostanie Wiktora Lach. Zdolna libero zastąpi w składzie Krystynę Strasz, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Początek spotkania ŁKS-u Commercecon Łódź i Jokera Świecie zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119