Siatkówka

Odwrócić losy i sprawić niespodziankę! Zapowiedź spotkania z VakifBank SK

Po wygranej w fenomenalnym stylu siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego z Developresem Rzeszów 3:0, czas na rewanżowy mecz w Lidze Mistrzyń z VakifBank SK. W pierwszym spotkaniu Wiewióry przegrały u siebie 3:0, lecz wszystko jest jeszcze możliwe i nadal mają szanse w walce o ćwierćfinał. Początek spotkania o 18:00.

Biało-czerwono-białe w ostatnim hitowym starciu w Tauron Lidze pewnie wygrały z Developresem Rzeszów 3:0, który podobnie jak ŁKS idzie w tym sezonie jak burza i jest głównym rywalem Wiewiór w walce o mistrzostwo Polski. To zwycięstwo da na pewno ełkaesiankom nadzieję oraz więcej wiary w swoje umiejętności w dzisiejszym spotkaniu z VakifBank SK. Pierwsze spotkanie nie należało do najlepszych w wykonaniu łodzianek, jednak mimo przegranej 3:0, te nadal mają realne szanse o awans do ćwierćfinału, jednak aby to się stało, to podopieczne Alessandro Chiappiniego muszą wygrać 3:0, a następnie złoty set. 

Dzisiejsze spotkanie będzie rozgrywane, mimo wielu spekulacji już w Stambule. Po niedawnych wydarzeniach w Turcji, związanymi z trzęsieniem ziemi, liga została zawieszona, a mecze na arenie międzynarodowej zostały przeniesione do innych krajów. Turczynki ostatnie oficjalne spotkanie rozegrały u siebie w hali 28 stycznia. Będzie to zatem pierwsze spotkanie po około miesiącu, w którym te będą ponownie gospodarzem spotkania we własnej hali.

Początek meczu już dzisiaj o godz. 18:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport