Siatkówka

Z Radomką Radom w pierwszej rundzie fazy play-off!

Po niedzielnym zwycięstwie Budowlanych Łódź nad UNI Opole znamy już ostateczny układ tabeli po sezonie zasadniczym TAURON Ligi. Dzięki temu wiemy z kim zmierzą się ełkaesianki w pierwszej rundzie fazy play-off.

Zwycięstwo za trzy punkty pozwoliło Budowlanym uplasować się na piątym miejscu ligowej stawki. Oznacza to, że rywal zza miedzy zmierzy się z Legionovią Legionovo, a ŁKS Commercecon Łódź stanie do walki z Radomką Radom.

Pierwszy mecz fazy play-off pomiędzy ŁKS-em, a Radomką odbędzie się już w Łódzkiej Sport Arenie.

Z Radomką w tym sezonie raz wygraliśmy u siebie (3:1) i raz przegraliśmy na wyjezdzie (0:3). Niedawno w ekipie z Radomia doszło do trzęsienia ziemi po tym, jak pracę stracił Riccardo Marchesi. Zastąpił go Błażej Krzyształowicz, który łódzkiej publiczności jest dobrze znany, bowiem przez ostatnie 5 lat był związany z Budowlanymi Łódź, z którymi zdobył m.in. dwa wicemistrzostwa Polski w 2017 i 2019 oraz jeden brązowy medal w 2018 roku.

Zwycięzca tej pary zmierzy się w półfinale ze zwycięzcą rywalizacji Developres Rzeszów – BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Zestawienie par pierwszej rundy fazy play-off Tauron Ligi:

Grupa Azoty Chemik Police – UNI Opole
DPD IŁCapital Legionovia Legionovo – Grot Budowlani Łódź
Developress SkyRes Rzeszów – BKS BOSTIK Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź – E.LECLERC MOYA Radomka Radom

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119