Wywalczyć trzy punkty przed trudnym tygodniem! Zapowiedź meczu z MKS-em Kalisz

W sobotę siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmą na własnym terenie MKS KaliszBiało-czerwono-białe będą walczyć o poprawę swojej sytuacji w tabeli ligowej, a także podbudowę morale. W przyszłym tygodniu czekają je dwa spotkania w Pucharze CEV oraz starcie z Radomką Radom.

Ełkasianki podchodzą do meczu z kaliszankami po przekonującym zwycięstwie z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała. Podopieczne Michala Maska będą chciały ponownie dobrze się zaprezentować, szczególnie, że następnie czeka je seria ważnych spotkań. W przyszłym tygodniu we wtorek i środę będą mierzyły się w ramach Pucharu CEV CV Gran Canaria, następnie zaś czeka je starcie z przeciwniczkami ze szczytu tabeli TAURON Ligi – Radomką Radom.

Dla MKS-u Kalisz nie jest to łatwy sezon. Drużyna z Wielkopolski znajduje się aktualnie na dziesiątym miejscu w tabeli i musi dawać z siebie wszystko, aby bezpiecznie utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Miesiąc temu doszło tam do swoistego trzęsienia ziemi – trenera Jacka Pasińskiego na stanowisku pierwszego szkoleniowca zastąpił jego dotychczasowy asystent, Adam Czekaj. „Wiewióry” w pierwszym, wyjazdowym, starciu z kaliszankami wygrały aż 3:0, zatem w Łodzi czekamy na powtórkę takiego rezultatu.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki z MKS-em Kalisz w sobotę godz. 19:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w serwisie PolsatBoxGO.

Fot. Pilot08