Siatkówka

Postawić kolejny krok w Europie. Zapowiedź meczu z Tenerife La Laguna

Czas na pożegnanie z fazą grupową Ligi Mistrzyń w Łodzi! Dzisiaj wieczorem ełkaesianki podejmą w Sport Arenie im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego hiszpański zespół Tenerife La Laguna. Przyjezdne będą chciały się zrewanżować na podopiecznych trenera Chiappiniego, które w pierwszym spotkaniu pokonały je na Teneryfie 3:0.

Wiewióry” wciąż idą jak burza! W niedzielę mogły cieszyć się z derbowego zwycięstwa 3:0, kontynuując swą passę jako jedyna niepokonana drużyna TAURON Ligi, ale nie ma czasu na odpoczynek – już dziś czas na kolejne starcie w ramach Ligi Mistrzyń. Łodzianki podejmą w Sport Arenie Tenerife La Laguna, hiszpański zespół zajmujący obecnie ostatnie miejsce w grupie D. Zawodniczki z Teneryfy przegrały wszystkie trzy dotychczasowe starcia, w tym u siebie z ŁKS-em 0:3, nie wygrywając ani jednego seta. W przypadku wygranej, ełkaesianki zasiądą na fotelu liderek swojej grupy Ligi Mistrzyń i stawiając kolejny krok ku awansowi do kolejnej fazy tych prestiżowych rozgrywek.

Mecz pomiędzy ełkaesiankami a Tenerife la Laguna odbędzie się dzisiaj, w czwartek 19.01. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 20:30.

Przypominamy, że na mecz nie obowiązuje karnet! Bilety na mecz dostępne są on-line na https://sportarena.makis.pl. Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona w dniu meczu od godziny 19:30.