Wracamy do gry! Zapowiedź meczu z UNI Opole

W piątkowy wieczór siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzą się na wyjeździe z zespołem UNI Opole. Dla biało-czerwono-białych będzie to początek nowego sezonu, pełnego nadziei, związanych z rywalizacją w TAURON Lidze, Pucharze Polski i Lidze Mistrzyń, w odświeżonym składzie i z nowym sztabem szkoleniowym.

Trochę zmienił się zespół ŁKS-u Commercecon Łódź w trakcie letniej przerwy. Drużynę objął trener Alessandro Chiappini, a w składzie pojawiły się nowe twarze, które zastąpiły odchodzące zawodniczki. Nikt, zarówno jeśli chodzi o siatkarki, sztab szkoleniowy czy właściciela klubu, nie ukrywał, że z tegorocznymi rozgrywkami wiązane są duże nadzieje – chociażby ze względu na rywalizację na frontach TAURON Ligi, Pucharu Polski i Ligi Mistrzyń CEV (dużo na ten temat mówiono podczas wtorkowej prezentacji zespołu).

Jeśli chodzi o dzisiejszych rywali ełkaesianek – UNI Opole – to można przyznać, że w zeszłorocznym beniaminku najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej postawiono na stabilność. W Opolu pozostał trener, jak i trzon zespołu, obudowany latem m.in transferami kilku młodych zawodniczek.

Mecz będzie transmitowany jedynie na platformie Polsat Box GO. Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Fot. Łukasz Żuchowski

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119