Siatkówka

W młodości siła. Aleksandra Gryka dołącza do ŁKS-u Commercecon Łódź!

Czas na odmłodzenie środka w ekipie ŁKS-u Commercecon Łódź. Nową siatkarką „Łódzkich Wiewiór” została dobrze znana z polskich parkietów Aleksandra Gryka!

Gryka przez znaczną większość swojej kariery związana była z Legionovią Legionowo. To właśnie w klubie z Mazowsza środkowa stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. W juniorskiej karierze ostatnie szlify Ola zbierała w SMS-ie PZPS Szczyrk, ale to w Legionovii zadebiutowała w seniorskim volleyu.

Dwudziestodwulatka w swojej karierze zaznała także smaku międzynarodowego grania. W sezonie 2020/21 Gryka reprezentowała bowiem barwy USC Trojans – amerykańskiej drużyny Uniwersytetu Południowej Kalifornii.

Podziw mogą budzić dotychczasowe statystki młodej środkowej. W trakcie dwóch sezonów na parkietach TAURON Ligi Gryka rozegrała 27 spotkań, zdobywając w tym czasie 252 punkty, na co zalicza się m.in. 12 punktów z zagrywki oraz 69 „oczek” zdobytych blokiem.

Ola, witamy w Łodzi! Życzymy jak najwięcej radości z gry w biało-czerwono-białych barwach!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119