Piłka Nożna

Michał Kot wypożyczony do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki

Michał Kot najbliższe miesiące spędzi na wypożyczeniu w trzeciej lidze. Młody golkiper do końca sezonu będzie występował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

Dla 19-latka będzie to drugie wypożyczenie. Pierwszego nie można było uznać za udane, gdyż golkiper nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania w barwach drugoligowych Wigier Suwałki.

Michał Kot będzie rywalizował o miejsce w składzie z Maksymilianem Ciolkiem oraz z Marcelim Wasilko. Świt Nowy Dwór Mazowiecki występuje w tej samej grupie trzeciej ligi, co rezerwy biało-czerwono-białych. W 12 kolejce sezonu młody bramkarz zmierzy się z ŁKS II.

Debiut w barwach nowego klubu Kot ma już za sobą. W pierwszej kolejce nowego sezonu Michał wyszedł w pierwszym składzie Świtu i broniąc rzut karny mocno przyczynił się do zwycięstwa 2:0.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119