Udowodnić charakter w Europie! Zapowiedź spotkania z SC Prometey Dnipro

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego powoli rozkręcają się, a efektem tego była ostatnia wygrana w hitowym starciu na podwórku ligowym. Jak będzie na arenie międzynarodowej? Początek spotkania o 17:00.

Z każdym spotkaniem dyspozycja biało-czerwono-białych wygląda coraz lepiej. Ostatnie spotkanie z Chemikiem Policewzbudziło wiele emocji, jednak na szczęście to ełkaesianki mogły cieszyć się ze zwycięstwa w hitowym starciu po tie-breaku. Celem, jaki zespół powinien obrać, jest przełożenie coraz lepszej formy w Tauron Lidze, na Ligę Mistrzyń. W pierwszej kolejce Wiewióry przegrały z Rumunkami 1:3.

Teraz w drugiej kolejce, ekipa Alessandro Chiappiniego podejmie Ukraiński Prometey Dnipro, które swoje spotkania w Lidze Mistrzyń gra w Rumunii. W spotkaniu otwierającym zmagania, te przegrały z Francuskim La Cannet 0:3. W lidze ekipa z Ukrainy idzie jak burza, wygrywając we wszystkich spotkaniach, nie tracą przy tym ani jednego seta.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki dziś o godzinie 17:00. Transmisje śledzić będzie można w telewizji Polsat Sport Extra.