Siatkówka

Powiększa się grono partnerów „Łódzkich Wiewiór”!

Większość klubów sportowych nie mogłaby funkcjonować bez wsparcia partnerów oraz sponsorów. W ostatnich dniach do grona wspierających mistrzynie Polski z ŁKS Commercecon Łódź dołączyły dwie nowe marki. Ponadto przedłużono umowę z dotychczasowym partnerem technicznym!

Firma White Hare, która w poprzednim sezonie była partnerem technicznym sekcji siatkarek ŁKS-u związała się z klubem nową umową. Podobnie jak w poprzednim sezonie firma zaopatrzy „Łódzkie Wiewióry” w stroje meczowe, stroje treningowe i sparingowe oraz w dresy meczowe i treningowe. White Hare w dalszym ciągu będzie produkował koszulki dla kibiców mistrzyń Polski.

Fitmedic jest jedną z lokalnych łódzkich firm, które będą miały okazję współpracować z ŁKS-em. Firma, która zaopatruje sportowców w sprzęt do ćwiczeń jest ponadto zarządzana przez sympatyka Łódzkiego Klubu SportowegoAdam Suwara, który jest współwłaścicielem firmy. Jest kolejnym przykładem na to, że warto wspierać swój klub i czerpać z tego nie tylko meczowe emocje.

Kolejnym z nowych partnerów jest marka Toyota Łódź. Dla łódzkiego oddziału światowego koncernu motoryzacyjnego współpraca z ŁKS Commercecon Łódź będzie kolejną już współpracą z sekcją ŁKS-u. Od dłuższego już czasu łódzka Toyota współpracuje bowiem z ekstraklasową sekcją piłkarską ŁKS-u.

Przy wymienianiu partnerów oraz sponsorów nie można zapomnieć o najważniejszym sponsorze – kibicach. To właśnie kibice kupując karnety, bilety czy też klubowe gadżety wspiera funkcjonowanie sekcji. Jeżeli chcecie być częścią tej wspaniałej drużyny, to w dalszym ciągu macie taką okazję! Karnety na spotkania mistrzyń Polski można nabywać na stronie sportarena.makis.pl oraz stacjonarnie w kasach hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego.

Cały czas można nabywać również karnety fundowane dla najmłodszych fanatyków! Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj.