Piłka NożnaRezerwy

Zapowiedź: Rezerwy w sobotę zagrają z Pogonią

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego w najbliższą sobotę powalczą o pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach łódzkiej IV ligi w sezonie 2019/20. Piłkarze z Alei Unii na własnym boisku zmierzą się z zespołem Pogoni Zduńska Wola.

Nasi piłkarze słabo rozpoczęli sezon. W pierwszych dwóch spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt i plasują się na odległym 13. miejscu w tabeli. Już na inaugurację ełkaesiacy dostali zimny prysznic, przegrywając w ośrodku przy ulicy Minerskiej z Orkanem Buczek aż 1:7. Kilka dni później ŁKS II wzmocniony znaczną ilością graczy z pierwszego zespołu, tylko zremisował w Wiśniowej Górze z Andrespolią 2:2. Dwa gole dla naszej drużyny zdobył wówczas Wojciech Łuczak.

Najbliżsi rywale ŁKS-u, Pogoń Zduńska Wola w obecnych rozgrywkach nie zdobyła jeszcze choćby punktu. W dwóch pierwszych meczach sezonu musieli uznać wyższość Warty Sieradz i Jutrzenki Warta (oba spotkania po 1:3).

Zarówno ŁKS jak i Pogoń potrzebują punktów i spodziewamy się w sobotę dobrego pojedynku. Niewykluczone, że zespół trenerów Pogorzały, Drechslera, Majewskiego, Gołaszewskiego i Zaparta wzmocnią ci piłkarze z pierwszego zespołu, którzy nie są przewidziani do meczowej dwudziestki na mecz z Legią Warszawa.

Spotkanie z Pogonią Zduńska Wola rozpocznie się w najbliższą sobotę 24 sierpnia o godzinie 11:00 w ośrodku treningowym przy ulicy Minerskiej. Serdecznie zapraszamy na ten mecz.