Siatkówka

Spotkanie z mistrzyniami Polski!

Mistrz, mistrz ŁKS! Ełkaesianki wywalczyły mistrzostwo Polski po raz trzeci w historii, dokładając kolejny medal do klubowej gabloty. Już jutro kibice Łódzkiego Klubu Sportowego będą mogli spotkać się z siatkarkami, aby z nimi porozmawiać, zdobyć autograf czy zrobić wspólne zdjęcie z mistrzowskim pucharem. 

W sobotę „Wiewióry” zakończyły rywalizację o złoty medal mistrzostw Polski w sezonie 2022/23, zwyciężając w niej z Developresem Rzeszów. Już wczoraj wszyscy obecni pod Sport Areną mogli wziąć udział we wspólnej fecie i razem z siatkarkami i pracownikami klubu świętować trzecie mistrzostwo Polski wywalczone przez siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego.

Okazuje się jednak, że nie była to jedyna okazja do wspólnego przeżycia tego osiągnięcia i możliwości osobistego pogratulowania ełkaesiankom. Już jutro (wtorek), o godzinach  18:00-20:30, odbędzie się piknik na terenie przed Sport Areną oraz w holu hali, rozpocznie się otwarte dla wszystkich kibiców spotkanie z łódzkimi „Wiewiórami”. Będzie to dobra okazja, aby porozmawiać z siatkarkami, zdobyć autograf czy zrobić wspólne zdjęcie z mistrzowskim pucharem, sztabem trenerskim i kadrą drużyny, której skład tworzą:

Aleksandra Gryka – Środkowa

Paulina Maj-Erwardt – Libero

Kamila Witkowska – Środkowa

Valentina Diouf – Atakująca

Zuzanna Górecka – Przyjmująca

Natalia Dróżdż – Przyjmująca

Anastasiia Hryshchuk – Atakująca

Roberta Ratzke – Rozgrywająca

Angelika Gajer – Rozgrywająca

Klaudia Alagierska-Szczepaniak – Środkowa

Kinga Drabek – Libero

Lana Scuka – Przyjmująca

Julita Piasecka – Przyjmująca

Martyna Grajber-Nowakowska – Przyjmująca

Sztab Trenerski 

Alessandro Chiappini – Trener

Adrian Chyliński – II Trener

Maciej Juszt – II Trener

Michele Patoia – Trener przygotowania motorycznego

Kamil Kwieciński – Statystyk

Łukasz Burtnik – Fizjoterapeuta

Ełkaesiacy, podziękujmy wspólnie „Wiewiórom” za kolejny medal zdobyty dla Łódzkiego Klubu Sportowego!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119