Siatkówka

Siatkarki ŁKS-u wracają do Łodzi z medalami

ŁKS Commercon Łódź przygotowujący się do nadchodzącego wielkimi krokami nowego sezonu Tauron Ligi oczekuje na przybycie dwóch zawodniczek, które dołączyły do klubu tego lata. Roberta Ratzke oraz Veronica Jones-Perry znajdują się jeszcze na zgrupowaniach swoich kadr narodowych, z których przywiozą do Łodzi kilka medali.

Dla brazylijskiej rozgrywającej, Roberty Ratzke, sezon reprezentacyjny jest obfity w sukcesy. Podczas Igrzysk Olimpijskich wraz z kadrą Brazylii sięgnęła po srebro, a teraz dołożyła do tego złoty medal Mistrzostw Ameryki Południowej.

Veronica Jones-Perry również pojawi się w Łodzi z medalem na szyi. Wraz z reprezentacją USA udało się jej zdobyć brąz za turniej Pan-American Cup. Dołożyła do tego także indywidualne wyróżnienie – została jedną z dwóch najlepszych przyjmujących rozgrywek.

Ze względu na udział w międzynarodowych rozgrywkach wraz ze swoimi kadrami narodowymi,  „Roni„, jak i Roberta dopiero w najbliższych dniach po raz pierwszy pojawią się na treningu drużyny Michala Maska. Czasu na zgranie nowe siatkarki będą miały mało, choć i tak został on wydłużony ze względu na przełożenie na późniejszy termin pierwszego ligowego meczu „Łódzkich Wiewiór”.

Fot. cbv.com.br


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119