Rozpocząć weekend od zwycięstwa! Zapowiedź meczu z BKS-em Bielsko-Biała

Już dzisiaj o godzinie 19 siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmą u siebie w ramach 19. kolejki Tauron Ligi BKS Bielsko-Biała, który w obecnym sezonie radzi sobie bardzo dobrze i na pewno będzie chciał sprawić niespodziankę w tym spotkaniu. „Wiewióry” mają jednak coś do udowodnienia po ostatnim, nieco słabszym spotkaniu i będą chciały jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością.

Biało-czerwono-białe rozpoczęły bieżący tydzień od spotkania z Roleski Grupa Azoty Tarnów, w którym po cięższym meczu koniec końców pokonały po tie-breaku ekipę z Małopolski, jednak dyspozycja łodzianek pozostawiała wiele do życzenia. Dla „Wiewiór” była to druga strata punktu w tym sezonie. Mimo to ełkaesianki zajmują nadal pozycję lidera Tauron Ligi z przewagą trzech punktów i mogą z optymizmem patrzeć w przyszłość, szczególnie dlatego, że do końca rundy zasadniczej grają już jedynie przed własną publicznością.

Rywalkami łódzkich siatkarek będzie w tej kolejce BKS Bielsko-Biała, który w obecnym sezonie jest w bardzo dobrej formie i wszystko wskazuje na to, że podopieczne Bartłomieja Piekarczyk zajmą na koniec rundy zasadniczej wysokie, czwarte miejsce. W pierwszym spotkaniu pomiędzy BKS-em a „Wiewiórami” ełkaesianki pewnie wygrały 3:0, a MVP tego spotkania została Lana Scuka. W ekipie z Bielska-Białej występuje Weronika Sobiczewska, która grała w koszulce z przeplatanką jeszcze w poprzednim sezonie.

Początek meczu już dzisiaj o godz. 19:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w serwisie Polsat Box Go.