Siatkówka

Próba generalna przed Ligą Mistrzyń! Siatkarki zagrają we Wrocławiu

Już w środę siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego nadrobią ligowe zaległości i zagrają z #VolleyWrocław. Dla łodzianek będzie to również próba generalna przed rozgrywkami Ligi Mistrzyń.

Pojedynek pomiędzy #VolleyWrocław, a Łódzkim Klubem Sportowym planowany był początkowo na ostatni weekend października. Jak jednak wiemy – tuż przed meczem Łódzkie Wiewióry poddane zostały kwarantannie, a jego termin siłą rzeczy uległ zmianie. Już jutro jednak wszystkie zaległości zostaną nadrobione, a oba zespoły spotkają się na jednym parkiecie.

Drużyna z Wrocławia nie prezentuje się najlepiej w obecnej kampanii. Po rozegraniu siedmiu spotkań gospodynie środowego spotkania zajmują przedostatnią lokatę w tabeli, a na swoim koncie zgromadziły zaledwie trzy punkty.

Ełkaesanki natomiast w ostatnim ligowym spotkaniu odbiły się od dołka formy. Po dwóch kolejnych porażkach Łódzkie Wiewióry pewnie pokonały DPD Legionovię Legionowo 3:0 i do środowego meczu z całą pewnością podejdą z podniesioną głową.

Środowe starcie będzie również próbą generalną przed pierwszym turniejem siatkarskiej Ligi Mistrzyń, który Ełkaesianki rozpoczną już pod koniec listopada. Wszystko to za sprawą przełożenia meczu z Radomką Radom o czym informowaliśmy TUTAJ.