Siatkówka

Magdalena Saad: Nasz zespół stać na dobrą siatkówkę

Po pierwszym spotkaniu eliminacyjnym Ligi Mistrzów, ŁKS Commercecon Łódź jest bliski awansu do fazy grupowej. W rozmowie z dziennikarzem Polsatu Sport Magdalena Saad była zadowolona z końcowego wyniku. Libero „Łódzkich Wiewiór” jest przekonana, że zespół niebawem ustabilizuje formę i będzie wygrywał mecz za meczem. 

– Nie wiedziałyśmy czego się spodziewać po rywalu. Na wideo widziałyśmy tylko fragmenty, w których dziewczyny wyglądały na groźnego przeciwnika, zwłaszcza w serwisie i sile ataku. Poza odprawą ich dyspozycja była wielkim znakiem zapytania. Wszyscy mocno skoncentrowaliśmy się na tym, aby wyjść mocno od pierwszych piłek, skoncentrować się na naszej grze i pokazać fajną siatkówkę. Udało się zdominować rywala, szczególnie w drugim secie, co cieszy. Różnica poziomu była w pewnym momencie widoczna. My nie zeszłyśmy z poziomu który chcemy prezentować, może poza jednym fragmentem trzeciego seta. Musimy trzymać ten poziom gry – powiedziała Saad. 

Libero ełkaesianek zabrała również głos na temat ostatniej nierównej dyspozycji zespołu. Zdaniem Saad, ŁKS już niedługo będzie prezentował dobry poziom, bo dobra praca na treningach musi się obronić w meczach.

Mogę powiedzieć, że nasz zespół stać na dobrą siatkówkę. Wszyscy intensywnie pracujemy. Jestem przekonana, że serce będzie zostawione na boisku. Musimy opanować nerwy. Praca jest dobra na treningach, wręcz momentami bardzo dobra. Teraz trzeba to przełożyć na mecze. Jestem pełna optymizmu i nadziei. Wierzę w ten zespół i w to, że za chwilkę wejdziemy na takim poziom, który chcemy pokazywać w Polsce i na międzynarodowej arenie. 

Foto: Polsat Sport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119