Pokażmy kto rządzi w Łodzi! Zapowiedź meczu z Budowlanymi

W niedzielę Sport Arena im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego będzie miejscem wyjątkowych zmagań, jakimi są Derby Łodzi. ŁKS Commercecon Łódź podejmie Budowlanych, chcąc nie tylko utrzymać fotel lidera TAURON Ligi, ale także udowodnić kto jest najlepszą drużyną w mieście. „Wiewióry” będą potrzebowały tego wieczora wsparcia swoich kibiców – WSZYCY NA SPORT ARENĘ!

Siatkarki ŁKS-u są w tym sezonie w niesamowitej formie – zarówno w lidze, jak i w pucharach. Do tej pory przegrały tylko jedno spotkanie (w Lidze Mistrzyń z MTV Stuttgart) i w niedzielę będą chciały utrzymać ten stan. W ostatnim tygodniu ełkaesianki znów udowodniły, że nie ulegają presji wielkich spotkań – na wyjeździe wygrały z mistrzyniami Polski, Chemikiem Police, a w środę pokonały Fenerbahce Stambuł w Lidze Mistrzyń.

W przypadku jutrzejszych rywalek „Wiewiór„, Budowlanych Łódź, raczej nie można powiedzieć o spektakularnym sezonie. Podopieczne trenera Biernata zajmują aktualnie 7. lokatę w tabeli TAURON Ligi, co zawdzięczają m.in dwóm porażkom na początku sezonu (z Radomką Radom i BKS-em Bielsko-Biała). W tym roku derbowe rywalki ełkaesianek mierzą się w Pucharze CEV – w ostatnim tygodniu zagrały pierwszy mecz 1/16 tych rozgrywek, mierząc się z dobrze znanym biało-czerwono-białym CV Gran Canaria. Budowlane przegrały z Hiszpankami na wyjeździe 3:1.

Derby Łodzi zostaną rozegrane już jutro, w niedzielę 15 stycznia. Spotkanie będzie transmitowane za pośrednictwem platformy PolsatBoxGO – początek meczu o godzinie 19:00

Bilety można kupować on-line w serwisie https://sportarena.makis.pl, a w dniu meczu w kasie od godziny 18:00.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119