Siatkówka

ŁKS zastrzegł numer Izabeli Kowalińskiej!

W ŁKS-ie grała cztery lata, dzierżąc opaskę kapitańską i prowadząc drużynę do trzech medali mistrzostw Polski. Od nowego sezonu nikt nie zagra już z jej „14”. Numer Izabeli Kowalińskiej został zastrzeżony pezez ŁKS Commercecon Łódź!

Po pierwszym secie niedzielnych siatkarskich derbów Łodzi na parkiecie Łódź Sport Areny pojawili się Izabela Kowalińska oraz prezes Hubert Hoffman. Ku zaskoczeniu kibiców, ale i samej atakującej, podczas małej uroczystości ogłoszono, że w uznaniu za zasługi dla klubu, numer byłej kapitan ŁKS-u Commercecon zostanie zastrzeżony.

Oznacza to więc, że żadna z przyszłych „Łódzkich Wiewiór” nie zagra już z „14” na plecach. Ostatnią jest obecna rozgrywająca Angelika Gajer. A zastrzeżenie numeru Izabeli Kowalińskiej jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w historii ŁKS-u Commercecon.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119