Siatkówka

Klaudia Alagierska na dłużej w ŁKS-ie!

Znamy już odpowiedź na niemal wszystkie pytania dotyczące kadry ŁKS-u Commercecon Łódź na sezon 2022/23. Kolejnym ujawnionym elementem kadrowej układanki było przedłużenie kontraktu przez Klaudię Alagierską!

„Lala” w biało-czerwono-białych barwach występuje od 2018 roku. Z ŁKS-em środkowa zdobyła wszystkie jak dotąd medale seniorskich mistrzostw Polski – jeden złoty oraz trzy brązowe. W nadchodzącym sezonie Klaudia razem z „Łódzkimi Wiewiórami” powalczy o kolejny krążek!

W poprzednim sezonie Klaudia była filarem kadrowej układanki w ŁKS-ie Commercecon Łódź, ale i jedną z najlepszych środkowych ligi. W sezonie 2021/2022 „Lala” zagrała w 28 meczach TAURON Ligi, zdobywając dla ŁKS-u Commercecon 243 punkty, w tym 14 z zagrywki i 80 blokiem. Wśród najlepiej blokujących zajęła wysokie, 4. miejsce. Jej skuteczność w ataku na przestrzeni całego sezonu wyniosła 49,34%.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119