Siatkówka

Ostatni etap maratonu. Siatkarki zagrają z Legionovią

Siedem spotkań w czternaście dni. Tak prezentuje się ostatni terminarz siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź, które walcząc na trzech frontach nie miały zbyt dużo odpoczynku. Maraton ostatnich tygodni zakończy jednak sobotni mecz w Legionowie.

Od wygranych derbów Łodzi, przez trzy dni zmagań w Lidze Mistrzyń, mecz na szczycie Tauron Ligi, awans do półfinału Pucharu Polski na meczu z Legionovią Legionowo kończąc. W ostatnim czasie „Łódzkie Wiewióry” nie mogły narzekać na brak emocji, a kibice ŁKS-u na brak radości. Z pośród sześciu dotąd rozegranych spotkań ełkaesianki przegrały bowiem raz – z faworytem do wygrania Ligi Mistrzyń, VakifBankiem Stambuł.

Trenerskie przepowiednie za każdym razem mówią jednak, że „forma przyjdzie na play-offy”. Jeżeli w ostatnich spotkaniach siatkarki ŁKS-u nie były w najwyższej formie, to aż strach pomyśleć jak to będzie wyglądać w decydującej części sezonu. Zanim jednak łodzianki powalczą o kolejne medale, czekają je trzy mecze ligowe. Pierwszy z nich odbędzie już w sobotę w Legionowie.

Legionovia po zaliczeniu mocnego wejścia w sezon i m.in. pokonaniu Chemika Police czy Budowlanych nieco zgasła. W dalszej fazie sezonu zdarzyło się nawet, że klub z województwa mazowieckiego przegrał z ligowym beniaminkiem ze Świecia. Siatkarki z Legionowa zadomowiły się w środku tabeli i w bezpośrednich meczach straszą faworytów do medali.

Czy „Łódzkie Wiewióry” zdołają przejść suchą stopą przez mecz z zawsze groźną Legionovią? Tego dowiemy się już w sobotę po godzinie 20:30. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport, a także serwis Ipla.tv.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119