Siatkówka

Zuzanna Górecka zostaje w ŁKS Commercecon Łódź w sezonie 2023/2024

Zuzanna Górecka zostaje z ŁKS Commercecon Łódź na kolejny rok! Przyjmująca pomoże złotym Wiewiórom w walce o obronę tytułu Mistrza Polski i podpisała kontrakt na sezon 2023/2024.

Zuzanna Górecka swoją przygodę z siatkówką zaczęła w MUKS 13 Radom. Później występowała w MOS Wola Warszawa, SMS PZPS Szczyrk i DPD Legionovii Legionowo. W 2019 roku dołączyła do włoskiego Igor Gorgonzola Novara. Po sezonie we Włoszech wróciła do Polski i dwa lata spędziła w Grot Budowlani Łódź. Przed sezonem 2022/2023 przeniosła się do ŁKS Commercecon Łódź. 

W minionym sezonie rozegrała z Wiewiórami mecze TAURON Ligi, Pucharze Polski i Lidze Mistrzyń. W tej pierwszej wystąpiła w 25 meczach i zdobyła 242 punkty ( 211 atakiem, 13 z zagrywki i 18 blokiem). Zajęła 5. miejsce w rankingu najlepiej przyjmujących. 

– Mamy w ŁKS prawdziwą drużynę, która walczy do samego końca. Świetnie się rozumiemy na boisku i poza nim. No i oczywiście zwycięskiego składu się nie zmienia – podkreśla Zuzanna Górecka.

Jej kolejnym celem jest odebranie złotego medalu osobiście, natomiast na jej powrót będziemy musieli jeszcze poczekać ze względu na rehabilitację po kontuzji. 

Zuza – cieszymy się, że zostajesz z nami!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119