Siatkówka

Chemik Police rywalem ełkaesianek w półfinale Pucharu Polski

Wiemy już z kim siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają o finał Pucharu Polski. W pierwszym meczu turnieju w Nysie ełkaesianki zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski – Chemikiem Police.

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź po środowym zwycięstwie 3:1 nam BKS-em Bielsko-Biała zameldowały się w półfinale rozgrywek o Puchar Polski. W piątek poznaliśmy zespół, z którym „Łódzkie Wiewióry” powalczą w pierwszym meczu turnieju finałowego w Nysie. O rywalu biało-czerwono-białych decydowało spotkanie DeveloPres Rzeszów – Chemik Police, które po pięciosetowym boju wygrały siatkarki z Polic.

Ełkaesianki z mistrzyniami Polski grały w tym sezonie już dwukrotnie. W pierwszym starciu, rozgrywanym w Łódź Sport Arenie, lepsze były biało-czerwono-białe, które wygrały 3:0. Takim samym wynikiem, tyle, że w drugą stronę, zakończył się mecz rewanżowy w Policach. Podczas turnieju w Nysie żadna z ekip nie będzie miała jednak tak dobrze wykorzystywanej przewagi hali.

Turniej finałowy Pucharu Polski w Nysie zaplanowano na dni 20-21.02, pierwszego dnia rozegrane zostaną spotkania półfinałowe, a dzień później mecze o medale. Zwycięzca potyczki ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police w meczu o złoto zagra z wygranym dwójki Budowalni Łódź – Radomka Radom.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119